Najlepszy ekspres do kawy do dużego obiektu – jak wybrać?

Reklamy Ads By Google

Poszukujesz idealnego ekspresu do kawy do restauracji, hotelu, większego biura czy innego obiektu o dużej powierzchni? Biorąc pod uwagę przeznaczenie danej instytucji bądź miejsca, należy wziąć przede wszystkim pod uwagę ilość osób tam przebywających. Z tego względu tak wielu właścicieli hoteli poszukuje profesjonalnego ekspresu do kawy, który zapewni przygotowanie idealnego specjału kawowego każdemu, kto w danym obiekcie przebywa. Co więcej, każda osoba preferuje inną ilość filiżanek kaw dziennie, dlatego jest to również istotny czynnik przeważający o zakupie urządzenia. Sprawdź nasze propozycje oraz aspekty, na które warto zwrócić uwagę, by zakup był strzałem w dziesiątkę i sprawdził się na kilka następnych lat.

Profesjonalne ekspresy do kawy – propozycje

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego ekspresu do kawy, który sprawdzi się na największych wydarzeniach, z pewnością musisz zainwestować w sprzęt, który przetrwa przez kilka następnych lat i będzie przyrządzał możliwie maksymalną ilość dziennych filiżanek. Wyróżnia się między innymi ekspresy do kawy, które przygotowują od 30 do nawet 150 dziennych filiżanek kaw. W zależności od potrzeb oferta proponuje ekspresy do kawy z możliwością przyrządzenia do 30 do 50 filiżanek, do 50 do 70, od 70 do 100 i do ponad 100 filiżanek kawy.

Reklamy Ads By Google

Takie ekspresy kosztują w granicach od 3000 złotych i proponują przyrządzanie najróżniejszych specjałów kawowych o wyjątkowej konsystencji i smaku. Co więcej, bardzo rozbudowane urządzenia potrafią jednocześnie przygotowywać dwie kawy, co jest szczególnym udogodnieniem, gdy obsługujemy dużą ilość gości podczas organizowanej imprezy. Jednymi z producentów, którzy w swojej ofercie proponują tego typu ekspresy do kawy, są: Melitta, De’Longhi, Nivona i wiele innych, wysokiej jakości marek, które znajdziesz na stronie światu ekspresu do kawy

Profesjonalne ekspresy do kawy – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Nie do końca wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze trwałego ekspresu do kawy, który będzie zapewniać najwyższej jakości kawę na wielkich wydarzeniach i hucznych imprezach? Innymi ważnym aspektami jest wielkość pojemników na wodę oraz na ziarna kawy. Im większe zbiorniki, tym rzadziej trzeba je wymieniać, o czym warto wiedzieć, gdy mamy inne obowiązki na głowie.

Reklamy Ads By Google

Najlepszy ekspres do kawy do dużego obiektu – jak wybrać? – podsumowanie

Najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o profesjonalny ekspres do kawy, który sprawdzi się w większych obiektach takich jak hotele, restauracje czy inne instytucje będzie rozbudowane urządzenie oferujące kilkadziesiąt kaw dziennie. To także doskonały sprzęt, który ma niezwykle pojemne zbiorniki na wodę oraz ziarna kawy, przez co znacznie rzadziej należy je wymieniać. 

Źródło zdjęć: freepik.com

Reklamy Ads By Google

Oceń ten artykuł!
0 / 5 Średnia: 5

Twoja ocena:

1 osoba ogląda ten artykuł
Artykuł Partnera

Artykuł Partnera

Artykuły: 19
Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter kulinarny

Bądź na bieżąco – wysyłamy sezonowe przepisy i porady

Zapisz się na jedyny taki w sieci kulinarny newsletter i dołącz do 2719 zadowolonych czytelników. Szefpoleca.pl to ciągle rosnąca baza artykułów i przepisów na dania z całego świata. Każdego dnia tworzymy blog kulinarny z pasją dla osób, które kochają gotowanie i pieczenia tak jak my! Już dziś dołącz do nas :)