Kontakt

Chcesz się z nami skontaktować? Masz pytania dotyczące artykułów na stronie? Może chcesz zgłosić błąd? Albo zapytać o współpracę? Skorzystaj z danych dostępnych poniżej lub z formularza kontaktowego. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00

Dane kontaktowe

Mateusz Turek

Jestem odpowiedzialny za kontakt z partnerami na szefpoleca.pl. Wszystkie pytania odnośnie współpracy proszę kierować na adres mailowy lub telefonicznie.

Adres email:

kon [pokaż cały]

Numer telefonu:

605 [pokaż cały]

Korzystając z kontaktu telefonicznego, drogą elektroniczną lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, niniejszym wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w sposób zgodny z naszą Polityką Prywatności oraz Regulaminem serwisu szefpoleca.pl. Informujemy, że wszystkie rozmowy telefoniczne oraz korespondencja elektroniczna są rejestrowane i archiwizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Newsletter kulinarny

Bądź na bieżąco – wysyłamy sezonowe przepisy i porady

Zapisz się na jedyny taki w sieci kulinarny newsletter i dołącz do 2719 zadowolonych czytelników. Szefpoleca.pl to ciągle rosnąca baza artykułów i przepisów na dania z całego świata. Każdego dnia tworzymy blog kulinarny z pasją dla osób, które kochają gotowanie i pieczenia tak jak my! Już dziś dołącz do nas :)