Współpraca

Serwis kulinarny szefpoleca.pl w 2022 roku odwiedziło łącznie 1 148 000 użytkowników, którzy wygenerowali 1 708 000 odsłon.

Jeśli szukasz rzetelnej współpracy w zakresie promocji produktów lub usług za pomocą artykułów lub przepisów, artykułów gościnnych, afiliacji lub dystrybucji produktów jesteś w dobrym miejscu.

Współpraca przy artykule, rankingu lub przepisie

Masz ciekawy produkt lub usługę i chciałbyś abyśmy przeprowadzili test oraz napisali obszerną i rzetelną recenzję? Ta forma współpracy jest dla Ciebie! Jak to wygląda w praktyce? Ty dostarczasz produkt i wsparcie merytoryczne, my zrobimy całą resztę. Przygotujemy profesjonalny artykuł zoptymalizowany pod SEO oraz wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową. Jak wygląda taki artykuł? Zobacz: Recenzja patelni tytanowej lub jak zrobić mleko roślinne w domu. Cena przygotowania recenzji lub artykułu testowego wynosi 600 zł netto.

Współpraca przy artykule gościnnym

Masz obszerną wiedzę z jakiejś dziedziny i chciałbyś się udzielić w formie autorskiego wpisu? Ta forma współpracy jest dla Ciebie! Jak to wygląda w praktyce? Jeśli obszar Twoich zainteresowań mieści się w zakresie przygotowania żywności, zdrowego stylu życia i ogólnie pojętej kuchni, a swoje przemyślenia potrafisz zgrabnie przelać na papier, to napisz do nas! Wspólnie opracujemy najlepszy temat i wybierzemy dogodny moment publikacji. Miesięcznie możemy przyjąć jeden artykuł gościnny.

Dlaczego warto współpracować z szefpoleca.pl?

Działamy nieprzerwanie od 2015 roku, przez ten czas zdobyliśmy stałych czytelników jak i pozycję lidera dynamicznie rozwijających się serwisów kulinarnych. Tworzymy rzetelne artykuły oraz przepisy, które kochają setki tysięcy osób. Nasz serwis kulinarny wyświetla się na wiele popularnych fraz w TOP3 Google oraz w treściach Discover. Jesteśmy obecni na Facebooku, zarówno na fanpage jak i wielu grupach kulinarnych. Tworzymy również swoją społeczność kulinarną, do której dołączenia serdecznie zapraszamy.

Ponadto serwis kulinarny szefpoleca.pl należy do większej grupy wydawniczej posiadającej w swojej ofercie serwisy zajmujące się recenzowaniem produktów, rankingami, pielęgnacją ogrodu oraz astrologią.

Newsletter kulinarny

Bądź na bieżąco – wysyłamy sezonowe przepisy i porady

Zapisz się na jedyny taki w sieci kulinarny newsletter i dołącz do 2719 zadowolonych czytelników. Szefpoleca.pl to ciągle rosnąca baza artykułów i przepisów na dania z całego świata. Każdego dnia tworzymy blog kulinarny z pasją dla osób, które kochają gotowanie i pieczenia tak jak my! Już dziś dołącz do nas :)