Filtr do wody, czyli oszczędność, ekologia i wygoda

4.1k 1
Filtr Do Wody, Czyli Oszczędność, Ekologia I Wygoda

Dafi to polska marka popularna w kraju, jak i na świecie. 30 lat doświadczenia na rynku pozwoliło na opracowanie linii produktów cieszących się wysoką jakością i świetnym designem. Najważniejszymi produktami od Dafi, z których marka jest znana, są filtry do wody. Coraz więcej osób ma je w swoim domu, a na ulicy, w pracy czy w szkole można spotkać ludzi z charakterystycznymi butelkami o kolorowych filtrach. Korzystanie z takiego rozwiązania niesie bowiem ze sobą wiele korzyści. Wśród których największe znaczenie ma aspekt ekologiczny i możliwość poczynienia znacznych oszczędności.

Wysoka jakość

Na początku warto wspomnieć o polityce firmy, która w dużej mierze odpowiedzialna jest za sukces filtrów. Dafi stawia na szybką reakcję, bliski kontakt z klientem i sprawnie działający serwis gwarancyjny. Dba o zachowanie wysokich standardów jakości. W związku z tym całość produkcji odbywa się w Polsce, a wszystkie oddziały odpowiedzialne za wdrażanie produktów skoncentrowane są w jednej fabryce. Firma ma więc pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z jej produktami, a tym samym zyskuje gwarancję, że spełniają one wszystkie założenia.

Ekologia

Jednym z najważniejszych powodów, dla których ludzie coraz częściej sięgają po filtr wody Dafi, są względy ekologiczne. Jakość wody kranowej w wielu miastach jest coraz lepsza, jednak nie zawsze nadaje się bezpośrednio do picia. W związku z tym wciąż jeszcze hurtowo kupuje się wodę butelkowaną. Tymczasem stosując filtrowaną wodę kranową można zrezygnować z konieczności kupowania kolejnych plastikowych butelek, a tym samym ograniczyć odpady PET. Ze względu na coraz większą ilość plastiku zalegającą na całej Ziemi, każdy powinien zadbać o to, by kupować jak najmniej plastikowych opakowań, siatek czy właśnie butelek. Dzięki skorzystaniu z filtru do wody Dafi jest to możliwe. Filtr do wody generuje miesięcznie produkcję zaledwie kilkudziesięciu gramów plastiku, podczas gdy przy kupowaniu butelek plastikowych jest to aż 2,2 kilograma odpadów PET.

Woda wysokiej jakości

Standardowy filtr do wody Dafi zawiera węgiel aktywowany z właściwościami, które zostały potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Jest on odpowiedzialny za usuwanie chloru i jego pochodnych oraz innych substancji, które mogą zaburzać zapach i walory smakowe wody kranowej. Filtr posiada także żywicę jonowymienną odpowiedzialną za usuwanie metali ciężkich takich jak ołów i miedź oraz redukującą twardość wody. Dzięki wyposażeniu się w filtr Dafi można więc zyskać czystą, zdatną do picia wodę i oszczędzić dużo miejsca. Filtr zajmuje niewielką przestrzeń w przeciwieństwie do całej zgrzewki wody butelkowanej.

Oszczędność pieniędzy

Filtr Dafi to także sposób na poczynienie oszczędności, które choć pozornie są niewielkie, mają znaczenie dla domowego budżetu. Niewielki gabarytowo filtr może dostarczyć miesięcznie nawet 200 litrów wody w cenie 10 groszy za litr. Tymczasem litr wody butelkowanej niekiedy kosztuje nawet kilka złotych. Warto też wspomnieć, że znacznie droższa woda butelkowana często jest niższej jakości niż ta przefiltrowana. Wystarczy spojrzeć na etykietę, by przekonać się, że znaczna większość producentów oferuje wodę ubogą w minerały. Filtr do wody Dafi pozwala więc zyskać wyższą jakość w niższej cenie, a to już podwójny zysk.

Estetyczny design

Nie bez znaczenia jest także estetyka. Obojętnie, czy używa się klasycznego filtra do wody Dafi, oferowanych przez firmę dzbanków z filtrem czy też butelek filtrujących wodę, wygląd dla wielu osób odgrywa znaczącą rolę. Producent zadbał więc i o ten aspekt. Wszystkie produkty Dafi cechuje prostota połączona z funkcjonalnością i wygodą. Filtry zostały zaprojektowane w taki sposób, by wyglądały bardzo lekko i nowocześnie. Produkty dostępne są ponadto w wielu kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie – dostępne są zarówno propozycje klasyczne: szare, czarne i białe, przez bardziej oryginalne jak miętowy i delikatny fiolet po te najbardziej wyróżniające się jak jaskrawy róż czy intensywna zieleń.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

68 + = 71

Follow Me

Ciasteczka

Używamy ciasteczek, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z korzystania z witryny. Chcesz dowiedzieć się więcej?